Oh,Ashley
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


~Welcome to the Order of the Black Knights~
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Опиши героя с 1на дума

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Spunk
Princess of Britannia
Spunk


Брой мнения : 2921
Age : 29
Местожителство : deep in your heart,waiting and waiting...find me, i am there.
Registration date : 09.09.2008

Опиши героя с 1на дума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опиши героя с 1на дума   Опиши героя с 1на дума - Page 2 EmptyСря Сеп 24, 2008 9:10 pm

добряк

Стеф искам да си каже за Едуард... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
~pevensie*girl~
Princess's knight
~pevensie*girl~


Брой мнения : 760
Age : 30
Registration date : 09.09.2008

Опиши героя с 1на дума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опиши героя с 1на дума   Опиши героя с 1на дума - Page 2 EmptyСря Сеп 24, 2008 9:42 pm

Ок!Твоя воля!Само не ме убивай! Laughing
Много ме кефеше в "Здрач",точно както и тебе!Ама в "Новолуние" започна да ме дразни!Държи се малко собственически с Бела,а уж иска да я предпази и твърди,че е опасен за нея!Е,или едното,или другото!И после-Бела знаеше от началото какъв риск поема и не се разсърди на Джаспър!Защо му трябваше да се проявява пак с неговите ппредразсъдъци? Rolling Eyes Ако обичаш някого,няма да го зарежеш,заради някакви глупости като"Опасно е да си с мен!"(ето тук са идентични с Хари Laughing )Все пак Бела е пълнолетна,предполага се,че може да се грижи за себе си и да взема решения сама!Това в Италия беше връх на глупостта!Точно той каза на Бела,че Розали не я харесва,а й повярва,когато му каза,че е умряла!И пак докара на Бела проблеми!А в "Затъмнение"...ся може да мрази Джейкъб,защото е върколак(а и от лични причини),ама след той като е най-добрия приятел на Бела,би трябвало да уважи избора й,а не да се държи собственически и незряло само от ревност(би трябвало да е зрял на 110 години Laughing )!
До колкото разбрах в "Разпукваща зора" не е искал детето!Е,сори...
Чакам опровергание!

Иначе питам за Сам?

ПП:Леле,такова дълго мнение не съм писала от месеци!
Върнете се в началото Go down
Spunk
Princess of Britannia
Spunk


Брой мнения : 2921
Age : 29
Местожителство : deep in your heart,waiting and waiting...find me, i am there.
Registration date : 09.09.2008

Опиши героя с 1на дума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опиши героя с 1на дума   Опиши героя с 1на дума - Page 2 EmptyСря Сеп 24, 2008 9:51 pm

Няма как да не се изкажа Laughing,няма ле да се разстроиш,поставе се на негово място,един цял живот никога не е имал жена до себе си,а говорим за вечен живот,вече продължил повече от 100 години,и "брат" му да е на косъм да изпие кръвта на човека който той толкова обича,плюс това той сам казва,че не е чувствал такава силна жажда към никой друг човек,и всеки път като е с нея трябв да внимава много.И тук идва часста с теорията му,че вампирите нямат души,той иска да живее нормално като човек и иска ако не той,то поне Бела да живее такъв живот иска да има "душа",а тя иска да е вампир и той се страхува от това,например,че Алис може да я трансформира,и това с Джеимс.. никога нямаше да стане ако не се беше замесила с него,нали?И той се чувства виновен,че живее такъв "ненормален" живот,да я преследват вампири.. зато напускат,той иска да я оттърве от всичко това.А за заповедническото му поведение - нормално е според мен.Все пак в книгата пише,че са смърти врагове,нормално е да не иска да ходи при върколаците.А,това за детето - не разчитай на спойлери,когато прочетем книгата ще видим дали е така,без да си сигурна не можеш да го виниш.

А Сам и е противен..

Езме ?
Върнете се в началото Go down
~pevensie*girl~
Princess's knight
~pevensie*girl~


Брой мнения : 760
Age : 30
Registration date : 09.09.2008

Опиши героя с 1на дума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опиши героя с 1на дума   Опиши героя с 1на дума - Page 2 EmptyСря Сеп 24, 2008 9:59 pm

Е,аз отново ще се изкажа
Смята се,че Бела сама решава за себе си,нали?Тя си е направила избора и достатъчно ясно показа,че не съжалява!Точно той дето толкова я обича,трябва да знае,че щом е влюбена в него,тя се чувства сигурна с него и не смята,че непременно той е виновен,че я гонят садистимни вампири!Това си го внушава той,да ме прощаваш!И сори,ама ако наистина мислеше за безопасността на Бела,щеше да схване,че при върколацзите е в безопасност!От къде е сигурен,че Калън ще се справят с Викория,а не глутницата?Отново предразсъдъци!Ако се чувства сигурен в любовта на Бела,нямаше да се притеснява от Джейкъб!Него някой да го е карал да ходи при тях?Ставаше въпрос за нея!
Аз имам въпрос-към теб-защо не харесваш върколаците?

Езме е страхотна!Много й се кефя!
Емет?*сърца* Laughing
Върнете се в началото Go down
Spunk
Princess of Britannia
Spunk


Брой мнения : 2921
Age : 29
Местожителство : deep in your heart,waiting and waiting...find me, i am there.
Registration date : 09.09.2008

Опиши героя с 1на дума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опиши героя с 1на дума   Опиши героя с 1на дума - Page 2 EmptyСря Сеп 24, 2008 10:12 pm

Да,нали зато в Затъмнение стават тези работи,каква вяра да има,прав си беше.Зе него те за смъртни врагове,как искаш да е сигурна,а?Помниш ли какво стана в гората в Новолуние,как онзи тем където му помня името,се би с Джейк?!Хъ.Не харесвам върколацитне попринцип,и в други филми,а в Новолуние за това,че се заяждат с Калън при положение,че те не са като другите - не закачат хора.Да ме прощаваш,ама съм на страната на вампирите от няколко години,и точно в любимата ми такава поредица за вампири,съм много по-уязвима Very Happy,таа НЕ ГИ ХАРЕСВАМ.

Емет - мъжкар


Джесика?
Върнете се в началото Go down
... {{sparkling_diamond*]
Zero's Familiar
... {{sparkling_diamond*]


Брой мнения : 261
Age : 31
Местожителство : Варна , България
Registration date : 09.09.2008

Опиши героя с 1на дума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опиши героя с 1на дума   Опиши героя с 1на дума - Page 2 EmptyЧет Сеп 25, 2008 10:52 am

досадна

Анжела?
Върнете се в началото Go down
http://sladkootqgodi.blogspot.bg
~pevensie*girl~
Princess's knight
~pevensie*girl~


Брой мнения : 760
Age : 30
Registration date : 09.09.2008

Опиши героя с 1на дума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опиши героя с 1на дума   Опиши героя с 1на дума - Page 2 EmptyЧет Сеп 25, 2008 8:42 pm

Готина
Не говори така за Емет деее! Laughing
И аз отново да се изкажа-ти ако мразиш някой и той те мрази ще ти пука ли какво прави и какво не?!Калън и глутницата се мразят взаимно!Върколаците не могат да разберат,че Калън не са лоши,а вампирите не загряват,че врколаците са добри и силни!Неразбирателството е от двете страни,ама след като Бела иска да посети най-добрия си приятел,Едуард е последния,който ще й забранява,да ме прощаваш!Те мразят Калън,не Бела и щом са я поканили(нали бяха поканили нея и Чарли),едва ли ще й направят нещо!А и ще се съобразят с Джейк,който явно не е преодолял чувствата си към нея!Едуард говори глупости,ама айде няма да го наричам никак,от мен да мине! Laughing
А Пол се сби с Джейк,наистина!Ама по тая логика и с вампирите е опасно!Като разглеждаме въпроса от тази страна...опасност има и при двете страни.Ето Джаспър,който щеше да я ухапе,Джеймс,който едва не я уби,Лорънт,Виктория...С тях май й се насъбраха повече опаснонсти!
И аз харесвам Калън,ама трябва ли да мразиш всички,които не ги харесват? Rolling Eyes

Алис?
Върнете се в началото Go down
Spunk
Princess of Britannia
Spunk


Брой мнения : 2921
Age : 29
Местожителство : deep in your heart,waiting and waiting...find me, i am there.
Registration date : 09.09.2008

Опиши героя с 1на дума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опиши героя с 1на дума   Опиши героя с 1на дума - Page 2 EmptyЧет Сеп 25, 2008 10:57 pm

Кой е казал,че ги мразя?!Да,вампирите са опасните,лошите лица в книгата,но не и Калън,те са добри.Да,права си,че покрай тях я сполетяха много опасности-точно това се опитвах да ти обисня,затова Едуард я остави,за да я предпази,защото се чувстваше виновен.И ми кази как Калън да разберат,че върколаците са "силни и добри",като са създадени да убимат такива като тях,мислиш ли,че някой от Калънови иска да е вампир? - просто не са имали избор.Не можеш ли да възприемеш,че Едуард не иска да праща Бела при неговия смъртен враг?! Да,едва ли ще и направят нещо,но Едуард знае ли за почти целувката? - Не,не знае,и лисли,че са опасни.

Алис - страхотна

Ембри ?
Върнете се в началото Go down
[beyond paradise]
Knight of the round
[beyond paradise]


Брой мнения : 479
Age : 31
Местожителство : Rupert's house :p
Registration date : 10.09.2008

Опиши героя с 1на дума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опиши героя с 1на дума   Опиши героя с 1на дума - Page 2 EmptyПет Сеп 26, 2008 7:59 am

безразличен Rolling Eyes

Аро ?
Върнете се в началото Go down
... {{sparkling_diamond*]
Zero's Familiar
... {{sparkling_diamond*]


Брой мнения : 261
Age : 31
Местожителство : Варна , България
Registration date : 09.09.2008

Опиши героя с 1на дума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опиши героя с 1на дума   Опиши героя с 1на дума - Page 2 EmptyПет Сеп 26, 2008 9:39 am

нещо в него много ме изнервя!!!

Майк?
Върнете се в началото Go down
http://sladkootqgodi.blogspot.bg
[beyond paradise]
Knight of the round
[beyond paradise]


Брой мнения : 479
Age : 31
Местожителство : Rupert's house :p
Registration date : 10.09.2008

Опиши героя с 1на дума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опиши героя с 1на дума   Опиши героя с 1на дума - Page 2 EmptyПет Сеп 26, 2008 10:34 am

леееекооо дразнещ Rolling Eyes

Бела ?
Върнете се в началото Go down
Spunk
Princess of Britannia
Spunk


Брой мнения : 2921
Age : 29
Местожителство : deep in your heart,waiting and waiting...find me, i am there.
Registration date : 09.09.2008

Опиши героя с 1на дума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опиши героя с 1на дума   Опиши героя с 1на дума - Page 2 EmptyПет Сеп 26, 2008 1:02 pm

непохватна

Розали?
Върнете се в началото Go down
~pevensie*girl~
Princess's knight
~pevensie*girl~


Брой мнения : 760
Age : 30
Registration date : 09.09.2008

Опиши героя с 1на дума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опиши героя с 1на дума   Опиши героя с 1на дума - Page 2 EmptyПет Сеп 26, 2008 10:09 pm

Нерви ме
Към Лили:Ами по тая логика и върколаците не могат да проумеят,че Калън са добри,след като вампирите са им смъртни врагове!Не са ли равни?Пък и до колкото схващам(не давам гаранция,че мозъка ми функционира напоследък Laughing ),и те не са имали избор!Появяват се,когато се появят вмпири!В първата част Джейк не беше вампир!
Пък това за Едуард...Според мен той си страда от предразсъдъци и ревност!Когато казах,че с вампирите й се насъбраха повече,нямах предвид,че Едуард е прав!Както казах-Бела си направи избора да остане с Едуард и дори Джейк ще го преживее,но нищо не й пречи да поддържа отношения с приятел(преди да вампиряса естествено Laughing )!Направих сравнение за опасностите,защото ти каза,че с върколаците е опасно!

Маркус?

ПП:Добри тези се появиха! Laughing
Върнете се в началото Go down
Spunk
Princess of Britannia
Spunk


Брой мнения : 2921
Age : 29
Местожителство : deep in your heart,waiting and waiting...find me, i am there.
Registration date : 09.09.2008

Опиши героя с 1на дума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опиши героя с 1на дума   Опиши героя с 1на дума - Page 2 EmptyСъб Сеп 27, 2008 11:53 am

Да,не са имали избор,но пък Калън не могат да проумеят,че са "добри",защото те НЕ са добри!Те са върколаци като всички други - създадени да убиват вампири,те това и правят!Какво им е доброто,а ? Това,че спасяват хората?Пък Калън какво да се вълнуват от това?Колко пъти да ти казвам,че са смъртни врагове?А,върколаците са създадени да убиват вампири,а вампирите са създадени да убиват хора-това им е в кръвта,но не и Калън,те не го правят,докато "срадките" ти кучета го правят,нали ? Те убиват вампирите.И колкото и да са големи,сами са по-слаби,но стига се отклонявам от темата. Very Happy Та да Едуард ревнува и аз го подкрепям,колко пъти да ти кажа,че не е имал жена до себе си повече от 100 години?Как да не я ревнува,да.. гадно е,че не иска тя да се вижда с върколачето,но ти казах вече през какви очи вижда той това "приятелство".

Маркус - тъпанар

the same ?
Върнете се в началото Go down
~pevensie*girl~
Princess's knight
~pevensie*girl~


Брой мнения : 760
Age : 30
Registration date : 09.09.2008

Опиши героя с 1на дума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опиши героя с 1на дума   Опиши героя с 1на дума - Page 2 EmptyСъб Сеп 27, 2008 6:43 pm

Лил,не се обиждай,ама имам чувството,че така пламенно защитаваш Едуард,само защото адки си падаш по него! Laughing
И ще ти кажа:ДОБРИ СА!!!Те убиват вампири,това им е в природата(тук не говорим за вампири като Калън,говорим за вампири,които наистина убиват хора-Лорънт и Виктория)!И да,спасяват хората по тоя начин!Не можеш да им се сърдиш!Доколкото си спомням,те имат договор-Калън не припарват до резервата и те наистина го спазват!Не ми казвай,че не се радваш,че спасиха Бела,като убиха Лорънт!И вампирите,и върколаците не са такива по собствена воля и всеки е според природата си!Ти гледаш единствено Калън,защото ги харесваш и въобще не се опитваш да разбереш върколаците!Когато в началото прочетох "Новолуние",признавам,че върколаците не ми допаднаха!После ги разбрах!Те са си според собствената природа,точно както и вампирите!Върколаците убиват вампири,а вампирите убиват хора(без Калън де)!Ето,Калън мразят върколаците,а те мразят вавмпирите!Всички са по равно!Извинявай,ама и двете страни са в правото си и въобще не е яко,като всичики защитавате Калън,защото са "яки и добри вампири"!Освен тях всички останали са "кръвопийци" и убиват хора!Какво очакваш,върколаците да ги погалят по главите ли?А когато се срещнаха нито Алис,нито Джейкъб направиа нещо,което да навреди на другия и си спазваха договора!
А това за Едуард:изкарала си го така,сякаш само си търси забавление,защото 100 години не е имал жена! Laughing Той ревнува и НЕ,аз не го подкрепям!Ако наистина обичаш някого,ще се съобразяваш с желанията му и ако беше сигурен в любовта на Бела,нямаше да се притеснява(говорим за ревността Rolling Eyes )!

Маркус е нещастник!
Джейн?

ПП:Ъ,какво мнение само!Дали да не направим една тема Стефи vs. Лили и там да постнем всички мнения досега и да си продължим дискусията спокойно? Laughing
Върнете се в началото Go down
Spunk
Princess of Britannia
Spunk


Брой мнения : 2921
Age : 29
Местожителство : deep in your heart,waiting and waiting...find me, i am there.
Registration date : 09.09.2008

Опиши героя с 1на дума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опиши героя с 1на дума   Опиши героя с 1на дума - Page 2 EmptyНед Сеп 28, 2008 9:24 pm

малкаа..

Сам? Сусам Laughing
Върнете се в началото Go down
[beyond paradise]
Knight of the round
[beyond paradise]


Брой мнения : 479
Age : 31
Местожителство : Rupert's house :p
Registration date : 10.09.2008

Опиши героя с 1на дума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опиши героя с 1на дума   Опиши героя с 1на дума - Page 2 EmptyНед Сеп 28, 2008 10:01 pm

защитник .. Rolling Eyes

Джейкъб ?
Върнете се в началото Go down
~pevensie*girl~
Princess's knight
~pevensie*girl~


Брой мнения : 760
Age : 30
Registration date : 09.09.2008

Опиши героя с 1на дума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опиши героя с 1на дума   Опиши героя с 1на дума - Page 2 EmptyПон Сеп 29, 2008 9:37 pm

Трябват ми повече количество думи! Laughing

Били?
Върнете се в началото Go down
Spunk
Princess of Britannia
Spunk


Брой мнения : 2921
Age : 29
Местожителство : deep in your heart,waiting and waiting...find me, i am there.
Registration date : 09.09.2008

Опиши героя с 1на дума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опиши героя с 1на дума   Опиши героя с 1на дума - Page 2 EmptyВто Сеп 30, 2008 2:17 pm

не мога само с една -тъпанар,идиот,кретен,смотаняк и т.н...

the same ?
Върнете се в началото Go down
~pevensie*girl~
Princess's knight
~pevensie*girl~


Брой мнения : 760
Age : 30
Registration date : 09.09.2008

Опиши героя с 1на дума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опиши героя с 1на дума   Опиши героя с 1на дума - Page 2 EmptyВто Сеп 30, 2008 8:26 pm

Ъъъъъ,най-тъпият,ограничен,малоумен тъпанар,който съм виждала!(Повече от една дума,ама.. Laughing )

Ъъъъ,Деметри?
Върнете се в началото Go down
Spunk
Princess of Britannia
Spunk


Брой мнения : 2921
Age : 29
Местожителство : deep in your heart,waiting and waiting...find me, i am there.
Registration date : 09.09.2008

Опиши героя с 1на дума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опиши героя с 1на дума   Опиши героя с 1на дума - Page 2 EmptyНед Окт 05, 2008 10:18 pm

тъп

Виктория?
Върнете се в началото Go down
~pevensie*girl~
Princess's knight
~pevensie*girl~


Брой мнения : 760
Age : 30
Registration date : 09.09.2008

Опиши героя с 1на дума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опиши героя с 1на дума   Опиши героя с 1на дума - Page 2 EmptyВто Окт 07, 2008 9:28 pm

Злобарка!

Джеймс?
Върнете се в началото Go down
Spunk
Princess of Britannia
Spunk


Брой мнения : 2921
Age : 29
Местожителство : deep in your heart,waiting and waiting...find me, i am there.
Registration date : 09.09.2008

Опиши героя с 1на дума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опиши героя с 1на дума   Опиши героя с 1на дума - Page 2 EmptyВто Окт 07, 2008 9:30 pm

Мърльо

Розали?
Върнете се в началото Go down
~pevensie*girl~
Princess's knight
~pevensie*girl~


Брой мнения : 760
Age : 30
Registration date : 09.09.2008

Опиши героя с 1на дума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опиши героя с 1на дума   Опиши героя с 1на дума - Page 2 EmptyНед Окт 12, 2008 8:05 pm

Странна
Не мога да го разбера това момиче!

Същото?
Върнете се в началото Go down
Spunk
Princess of Britannia
Spunk


Брой мнения : 2921
Age : 29
Местожителство : deep in your heart,waiting and waiting...find me, i am there.
Registration date : 09.09.2008

Опиши героя с 1на дума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опиши героя с 1на дума   Опиши героя с 1на дума - Page 2 EmptyНед Окт 12, 2008 8:23 pm

Изстрадала Rolling Eyes

Емет?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Опиши героя с 1на дума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опиши героя с 1на дума   Опиши героя с 1на дума - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Опиши героя с 1на дума
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Oh,Ashley :: Книги :: Twilight-
Идете на: