Oh,Ashley
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


~Welcome to the Order of the Black Knights~
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Чата с Роу (неотговорените въпроси)

Go down 
АвторСъобщение
Spunk
Princess of Britannia
Spunk


Брой мнения : 2921
Age : 29
Местожителство : deep in your heart,waiting and waiting...find me, i am there.
Registration date : 09.09.2008

Чата с Роу (неотговорените въпроси) Empty
ПисанеЗаглавие: Чата с Роу (неотговорените въпроси)   Чата с Роу (неотговорените въпроси) EmptyПон Окт 13, 2008 3:35 pm

Неотговорените вече да отговорени,съмнявам се,да не сте ги чели,но пък какво..


Джоан Роулинг: Тук съм и не мога да чакам! Давайте въпросите!

Leaky Cauldron: Как ще се промени обществото, като резултат от войната с Волдемор?
Джоан Роулинг: Министерството на магията е било разчистено от корупцията и с Кингзли, като министър дискриминацията, която винаги е съществувала там е била изкоренена.
Джоан Роулинг: Хари, Рон, Хърмаяни и Джини играят важна роля в укрепването на магьосническото общество с техните бъдещи кариери.

Ryan Love: Не трябваше ли да видим силни магически способности от Джини в "deathly hallows" и да разберем защо тя е точно седмото дете? Нима главната й роля в книгите беше само да е любовта на Хари.
Джоан Роулинг: Здравей Раян! Мисля, че Джини ни демонстрира силна магия в последната битка, а това за шеснайсетгодишна вещица е доста добре. Не помня някъде да съм казвала, че седмото дете ще заема някаква важна роля в последната книга, помисли - сигурен ли си, че съм го казала?!

Georgina: Изпратиха ли Луциус Малфой и всички други смъртожадни обратно в Азкабан?
Джоан Роулинг: Не, Малфой отново се измъкнаха от проблемите заради факта, че заговорничеха с Хари в края на битката.

Elisabeth: В главата "Кингс Крос" те зад арката ли са или са в някакъв свят между смъртта и живота?
Джоан Роулинг: Можете да си изградите собствено мнение по този въпрос, но аз мисля, че Хари е бил в нещо като затвор между живота и смъртта.

Renee: От четенето за истинските собственици на даровете на смъртта, братята, чудех се дали Хари и Волдемор имат далечна връзка с дядото на Волдемор, който е притежавал камъка?
Джоан Роулинг: Да, Хари и Волдемор са имали далечна връзка с братята.
Джоан Роулинг: Разбира се ако се проследи родословието през вековете, много магьосници ще се окажат с далечна връзка. Както стана ясно в 'Deathly hallows' в много магьоснически семейства тече кръвта на братята.

Fomy: Как се почувствахте, когато най-сетне написахте за целувката между Рон и Хърмаяни, чакана толкова дълго от феновете?
Джоан Роулинг: Беше страхотно когато я писах и обикнах факта, че Хърмаяни пое инициативата!

Angela Morrissey: Защо Дъмбълдор можеше да вижда Хари даже, когато той беше с мантия невидимка?
Джоан Роулинг: Дъмбълдор, който можеше да прави магия без да произнася думи използваше 'homenum revelio' .
Джоан Роулинг: Магията, която Хърмаяни използва в седма книга.

Jamie Lewis: Какво стана с Уинки?
Джоан Роулинг: Тя още е в Хогуортс и тя беше едно от духчетата, които нападнаха смъртожадните във финалната битка.

Katieleigh: Хърмаяни още ли се занимава със СМРАД и стана ли живота на домашните духчета по-добър?
Джоан Роулинг: Хърмаяни започна кариерата си след Хогуортс в Отдела за Регулация и Контрол на магическите същества
Джоан Роулинг: където тя беше основен глас в промяната на старите подтискащи закони.

Tineke: Порасна ли Теди заедно с баба си?
Джоан Роулинг: Да, Теди беше отгледан от Андромеда.
Джоан Роулинг: Обаче, не точно като Невил, който е бил отгледан от баба си.
Джоан Роулинг: Теди имаше кръстник - Хари, а и всички приятели на баща му в Орденът, го навестяват и стоят с него.

Blodeuwedd: Здравей JK, първо искам да ти благодаря за всички книги, които аз харесах до една. Можеш ли да ни кажеш какво става с Хари, Рон, Хърмаяни, Джини и Луна и продължи ли триото последната си година в Хогуортс?
Джоан Роулинг: Благодаря ти! Вече отговорих за Хърмаяни. Кингзли стана Министър на Магията и разбира се той е искал Хари да е началник на отдела на Аврорите.
Джоан Роулинг: Така и стана и Хари пое отдела (Това, че Волдемор го няма, не значи, че вече няма тъмни магьосници и вещици в следващите години)
Джоан Роулинг: Рон се присъедини към брат си Джордж в Магийки Шегобийки на братя Уизли, от което изкарват невероятно много пари.
Джоан Роулинг: След няколко години прекарани в Холихедските Харпии като играч, Джини се отдава на семейството си и става Старши кореспондент на тема Куидич в Пророчески Вести!

Camille: Какво и кой е точно Пийвс и свързан ли е той с историята на Кървавият Барон?
Джоан Роулинг: Не, Пийвс не е свързан с историята на Кървавият Барон.
Джоан Роулинг: Той е духът на хаусът, който се е появил в сградата много отдавна и това го прави невъзможен за премахване от замъка.

Alicepie: Какво стана с Луна?
Джоан Роулинг: Тя става много известен магически откривател и открива и класифицира много нови видове животни. (В край на сметка тя никога не открива Нагънаторогите шнорхеловци и в край на сметка се съгласява, че баща й може би си ги е измислил)
Джоан Роулинг: В край на сметка се омъжва за Нют Скриймджър

Rosi: Какво значението на хоркрукса, като е в живо същество?
Джоан Роулинг: Дъмбълдор подозираше, че змията е хоркрукс - това свързва част от душата на Волдемор и заради това тя изпълнява толкова добре заповедите му.
Джоан Роулинг: Това също така обяснява и защо Хари (последният хоркрукс), можеше да вижда през очите на змията, както и през тези на Волдемор.

Superhans: Какъв е най-лошият спомен на Дъдли?
Джоан Роулинг: Мисля, че когато Дъдли беше нападнат от Диминтори той видя себе си, за първи път, такъв какъвто е всъщност. Това е било много болезнено, но благодарение на този урок започва промяната в него.

Casey Kunze: Кой уби Ремус и Тонкс. Мисля, че ако зная това ще мога да приключа по-лесно с мисълта за смъртта на два от любимите ми герои.
Джоан Роулинг: Толкова съжалявам! Ремус беше убит от Долхов, а Тонкс от Белатрикс.

Stephanie: Ако магическата пръчка сама избира магьосника си тогава защо понякога пръчките се предават от поколение на поколение (първата пръчка на Невил)?
Джоан Роулинг: Както каза Оливандър, магьосникът може да ползва която и да е пръчка, но само тази която е избрала него ще дава най-добри резултати. Разбира се мисля, че когато пръчките се предават на роднини пръчката ще работи малко по-добре отколкото ако пръчката е произволна.

James Farrell: Как Ъмбридж измагьосва покровител докато носи медалиона, а Хари не може?
Джоан Роулинг: Защото тя е зъл човек. Тя има влечение към този ужасен предмет и това даже й помага, отколкото да и пречи.

Tineke: Какво стана с Пърси, върна ли се на работа в министерството?
Джоан Роулинг: Да, новият подобрен Пърси продължава като високопоставен служител под Кингзли.

Su: Как Невил взе меча на Грифиндор, има ли връзка между шапката и меча?
Джоан Роулинг: Да, определено има връзка в шапката.
Джоан Роулинг: Невил, наистина достоен Грифиндорец, помоли шапката за помощ, точно както Хари в Стаята на Тайните и мечът на Грифиндор беше транспортиран в старата шапка на Годрик.
Джоан Роулинг: Грипкук греши - Грифиндор не е откраднал меча, не и ако не си фанатик, като таласъмите и вярваш, че всички направени от таласъми предмети принадлежат на създателят им.

Steph: Ще има ли отново диментори в Азкабан?
Джоан Роулинг: Не, определено не. Кингзли ще следи за това. Използването на дименторите винаги е било голяма грешка на министерството, както Дъмбълдор многократно е заявявал.

Smallbutpowerful: За феновете на Хари Потър, които определят себе си като Хафълпафци можете ли да кажете как изглежда стаята на Хафълпаф, защото тя е единствената, в която Хари не е влизал.
Джоан Роулинг: Входът към стаята на Хафълпаф е през портрет близо до кухните, както съм сигурна, че сте се досетили.
Джоан Роулинг: Съжалявам - Трябваше да кажа картина вместо портрет, защото тя е неподвижно жива.
Джоан Роулинг: Стаята е много уютна, и е пълна противоположност на кабинета на Снейп. Много жълти знамена и големи кресла. Има малки подземни тунели, които водят до спалните. Всички тунели имат перфектни кръгли врати.

Camille: Как Джордж ще се справи без близнака си?
Джоан Роулинг: Не мисля, че Джордж някога ще преживее загубата на Фред, което ме кара да се чувствам много тъжна. Той кръщава първото си дете и син Фред, а и има страхотна кариера с помощта на добрият стар Рон.

Jessica Lynn: Вижада ли Хагрид тестролите и как ги е тренирал. Чия смърт е видял?
Джоан Роулинг: Хагрид е видял много смърт през дългият си живот, затова да, той може да ги вижда.

Allie: Какво всъшност вижда Дъмбълдор в огледалото Еиналеж (желание)?
Джоан Роулинг: Той вижда цялото си семейство живо и щастливо - Ариана, Пърсивал и Кендра всички обратно при него, и Абърфорд сдобрен с него.

Snapedinhalf: Обещахте, че някой ще прави магия по-късно в живота си през книга 7. Досега я прочетох три пъти и не намерих такова място или не разбрах, кой може да е! Моля помогнете!
Джоан Роулинг: Съжаляваим за това, но промених мнението си и такова място няма! Промених мнението си докато писах третата книга.

Christiana: Как Волдемор получи пръчката си след, като върна тялото си?
Джоан Роулинг: Опаш, я е донесъл от мястото където е била паднала.

Ravleen: До колко е повлиял факта, че Волдемор е създаден под влиянието на любовен елексир, върху неговата невъзможност да разбере любовта?
Джоан Роулинг: Това беше символичен начин да се покаже, че Волдемор е дошъл на белия свят без любов - но разбира се, всичко щеше да се промени ако Меропа беше оживяла и го беше дарила с любов.

Lechicaneuronline: Мислите ли, че Снейп е герой?
Джоан Роулинг: Да, така мисля.Но доста "дефектен" герой. Може би и антигерой. Той не е особено приятен мъж в много ситуации. Той си остава жесток, грубиян, изпълнен с мъка и несигурност - и все пак е обичал и показа безкрайна лоялност към тази любов.
Джоан Роулинг: даде целият си живот за нея. Това е много героично!

Jaclyn: Имала ли е Лили някога чувства към Снейп?
Джоан Роулинг: Да. Тя може би дори е израстнала с любов към него (а може би го е обичала, като приятел), но ако не се беше привързал толкова много към тъмната магия и не беше избрал такива приятели.

Cornersoul: И какво става с всички диментори? Къде отиват? Могат ли да бъдат унищожени?
Джоан Роулинг: Не може да унищожиш дименторите, мисля, че може да намали броя им ако премахнеш начините, по които стават повече - отчаянието и деградацията. Мисля, че вече съм го казвала.
Джоан Роулинг: Министерството вече не ги използва за да мъчи опонентите си.

Michael: Защо Фоукс не се върна за да помага на Хари. Мислех си, че след като Хари е толкова лоялен на Дъмбълдор може Фоукс да стане негов домашен любимец.
Джоан Роулинг: След смъртта на Дъмбълдор нещо добро трябваше да напусне Хогуортс. Реших това да е Фоукс.

Roseweasley: Защо Колин Крайви, който е мъгълокръвен е в Хогуортс, а не е заключен извън Хогуортс заедно с другите? Ако беше при тях сега нямаше да е мъртъв.
Джоан Роулинг: Колин не е бил ученик. Той е дошъл с останалите от ВОДА, заедно с Фред, Джордж и останалите. Той не е трябвало да остава, след като професор Макгонъгол му каза да напусне, но въпреки това го направи.

Delailah: Как Дъмбълдор разбира езерянски?
Джоан Роулинг: Ооо, Дъмбълдор знае още няколко езика. Той беше просто брилянтен.

Jessie: Ще се възстанови ли някога Локхарт?
Джоан Роулинг: Не. А и не бих искала това да се случи. Той е по-щастлив там където е, не се налага да живее в лъжа, а и аз съм по щастлива без него!

Annie: Знае ли магьосническият свят, че Снейп е бил герой или още мислят, че е бил лош?
Джоан Роулинг: Хари се е погрижил героизмът на Снейп да бъде разбран от магьосниците.
Джоан Роулинг: Разбира се това няма да попречи на Рита Скийтър да пише "Снейп: Мошеник или светец", но кой ли й вярва още?
Върнете се в началото Go down
Spunk
Princess of Britannia
Spunk


Брой мнения : 2921
Age : 29
Местожителство : deep in your heart,waiting and waiting...find me, i am there.
Registration date : 09.09.2008

Чата с Роу (неотговорените въпроси) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чата с Роу (неотговорените въпроси)   Чата с Роу (неотговорените въпроси) EmptyПон Окт 13, 2008 3:36 pm

Vio91: Върколак ли е Теди Лупин?
Джоан Роулинг: Не. Той е метаморфмаг, като майка си.

Nippy23: Във поредиците има на много места чорапи. Важни ли са те?
Джоан Роулинг: Не. За съжаление те са просто един комичен предмет.

Lady Bella:С кой убийства Волдемор е направил Хоркруксите?
Роулинг: Дневникът - Стенещата Миртъл. Чашата - Хепзибах Смит, предишната собственичка. Медальонът - Мъгъл скитник. Наджини - Бърта Джоркинс (Волдемор е бил способен да използва пръчка във състоянието си на осакатено тяло, стига жертвата да е отслабена).
Роулинг: Диадемата - Албанцки селянин. Пръстенът - Том Ридъл старши.
Sampotterish: Защо Думбълдор е искал Рон да запази Загасителя му
Роулинг: Защото той знаеше че Рон може да има нужда от малко повече напътствия отколкото другите двама.
Роулинг: Дъмбълдор Разбираше важността на Рон за триото. Той не беше най - умелия, или пък най - интелигентен, но той ги държеше заедно; Хуморът му и доброто му сърце бяха от значение.
Carol: Дименторите имат ли души
Роулинг: Не, това ги прави страшни!
Jess Mac: Коя е била третата миризма която Хърмаяни долавя откъм Любовният елексир (напр. Миризмата на Рон.)
Роулинг: Мисля че е било коста му. Всеки има определена миризма на косата си, не мислите ли?
Natalie: Толкова ли са определящи Домовете в Хогуортс на децата на Хари колкото в на предишните поколения
Роулинг: Слидерин е малко разреден. Вече не е крепост на чистокръвните. Въпреки това, тъмната му репутация си остава, съдейки по страховете на Албус Потър.
Nithya: Лили ненавиждаше Мулцибър, ако Снейп я е обичал, защо не е жертвал друженето им в нейно име
Роулинг: Е, това е трагедията на Снейп. Ако го беше направил нямаше да стане Смъртожаден, но като много нецигурни, оязвими хора (като Опаш) той е жадувал за членство в нещо голямо и мощно, нещо впечатляващо.
Роулинг: Той искаше Лили, искаше и Мулцибър също. Той никога не разбра отвращението на Лили; той беше толкова заслепен от влечението си към тъмната страна, той мислеше че ще впечатли Лили ако стане истински Смъртожаден.
Alborz: Какво означава да си господар на Смъртта
Роулинг: Както Дъмбълдор обяснява, истинският господар на Смъртта приема че трябва да умре, и че има много по-лоши неща в света на живите.
Роулинг: Не става дума за борба за безсмъртие, а за примирение със смъртта.
Barbara: Бях много разочарована да видя Хари да използва Круцио и изглежда му хареса. Провала му да изпълни подобно проклятие в миналото беше в полза за героя му. Защо да има промяна, и съжалява ли Хари след това за това че умишлено причини болка?
Роулинг: Хари не е, и никога не е бил, светец. Както и Снейп, той е объркан и смъртен.
Роулинг: Грешките на Хари идват от гняв и спонтанна арогантност.
Роулинг: В този случай, той е много ядосан и действа спонтанно. също така е в екстремна ситуация, и се опитвада защити някой много добър от силен и смъртоносен опонент.
Nicole: Според вас кой е най-смешният момент кой сте написал в книгите?
Роулинг: Мисля че няма смисъл да отговарям на този въпрос. Любимата ми в тази книга е можеби онази реплика на Рон, наистина пасва в ситуацията.
Courtney: На кое дете Хари дава Хитроумната карта, ако я дава изобщо?
Роулинг: Имам чувството че не я дава на нито едно, но че Джеймс я измъква от бюрото на баща си един ден.
Karin: Какво искаше да каже Петуня на Хари в края на Dursleys Departing?
Роулинг: Мисля че за момент се замисли дали да не му пожелае късмет; да признае че омразат й към неговият свят, и към него, е породена от завист.
Роулинг: Но тя не можеше да го направи. годините преструване че ''нормалното'' е най-доброто я бяха калили твърде много.
Leaky Cauldron: Моля задайте и отговорете на въпроса който най-много сте искали да бъдете питана относно книгите. (Ха, върнах ви го.)
Роулинг: Оооо, бива те.
Роулинг: Да си призная, винаги съм се чудила защо никой никога не ме попита от какво е направена пръчката на Дъмбълдор.
Роулинг: И не можех да кажа това, дори когато ме питаха 'какво бихте искали да ви попитат...' защото щеше да се разбере колко важна всъщност пръчката!
Nora: Важна ли е тиарата на леля Мюриел?
Роулинг: Не, съжалявам... освен да илюстрира каква напаст е.
Nigel: МОже ли Хари да говори със змии, след като вече не е Хоркрукс?
Роулинг: Не, той губи тази способност, и е облекчен от това.
Nikki: Как огледалото на Сириус се озовава в Абърворд или това е друго огледало?
Роулинг: Виждате Абърворд да се среща с Мъндънгус в Хогсмийд. Това е случая когато Дънг, който е взел огледалото на Сириус от площад Гримолд, го продава на Абърфорд.
Tierney Roth: Ако Муди имаше магическо око, а опаш магическа ръка, няма ли начин да се направи и магическо ухо, даже ако е само за да покрие дупката и да направи Джордж по симетричен?
Роулинг: Да, той можеше да носи фалшиво ухо (почвам да се смея като си помисля. Може би е по-добре с дупката.)
Lucy: Какъв е богърта на Дъмбълдор?
Роулинг: Трупа на сестра му.
Pablo: Какво прави жабата Ъмбридж сега?
Роулинг: Радвам се да разбера че я харесваш толкова колкото и аз!
Роулинг: Тя беше арестувана, разпитвана и затворена за престъпления срещу Мъгълокръвни.
Tina: Забелязват ли мъгълите краят на странните неща които се случваха по времето на Волдемор?
Роулинг: Да света изглежда много по слънчево място сега (буквално - след като ги няма Дименторите ги няма времето се оправя!)
Роулинг: Имаме силно повлияно от Дименторите лято тук в ОК.
Katie Mosher: Как точно Мъгълокръвните получават магическите си способности?
Роулинг: В тези случаи Мъгълокръвните имат магьосник или магьосница някаде в родословното си дърво, в някой случай много, много поколения назад. Генът излиза наяве в някой неочаквани места.
Maggie: Рита Скийтър още ли е репортер.
Роулинг: Естествено, какво може да спре Рита? Представям се как веднага е надраскала биография на Хари, след като той победи Волдемор. Една четвърт истина, три четвърти лъжа.
Maggie Keir: Успя ли Хърмаянио да намери родителите си и да оправи паметта им?
Роулинг: Да, прибра ги право във вкъщи.
Lola Victorpujebet: Беше ли Минерва влюбена в Албус.
Роулинг: Не! Не всеки се влюбва във всеки.
Rachel Nell: Дж.К.Р. благодаря за невероятните книги! Бих искала да разбера как така никой не е знаел че Лили и Снейп са били приятели в училище, след като очевидно са се срещали да си говорат, Джеймс не е ли знаел за тяхното минало?
Роулинг: Благодаря за твоето Благодаря!
Роулинг: Да, било е известно че те са били приятели и после са спряли да бъдат такива. Нищо повече от това няма да бъде известно.
Роулинг: Джеймс винаги е подозирал че Снейп има по-дълбоки чувства към Лили, което си проличава от отношението му към Снейп.
Abbey: Ще спечелят ли някога световното по куидич Чъдли Кенънс?
Роулинг: Може би. Но ще трябва да сменят целият отбор и да направят няколко котела с Феликс Фелицис.
Hayleyhaha: Защо Регулус в променил обежденията си?
Роулинг: Той не беше подготвен за истинският живот на Смъртожаден. Опитът за убийство на Крийчър от страна на Волдемор, е основната причина.
Роулинг: Скорпиъс (Scorpius) има много против него, като започнем от името. Въпреки това, мисля че Скорпиъс ще е подобрен вариант на баща си.
Stephval: Толкова объркан ли е колкото баща си Скорпиъс, или Драко се е осъзнал и го е образовал по-добре.
Роулинг: Съжалявам, технически проблем - току що отговорих на въпрос преди да го вида.
Роулинг: Определено ставам по-добра в Леглимантиката.
Hannah: Защо Снейп изглеждаше/ е отгледан толкова зле?
Роулинг: Хъм. Добър въпрос. Лошо виждане? Поглеждал ли е в огледалото, вярвайки че изглежда невероятно.
Роулинг: Мисля, че той е ценял други качества в себе си.
Ea: Ще бъде ли намерен някога камъка след като беше оставен да си седи на земята в гората?
Роулинг: Не мисля. Представям си как е бил набит в земята от кентавър, след като те се впуснаха да помагат на Хогуортските бойци, и след това е останал погребан.
Adwait313: Вдингнато ли е проклятието от поста на учител на ЗСЧИ?
Роулинг: Да, най-после! Случайно се сетих че някои попита за Куиръл, отнасайки се към този въпрос.
Роулинг: Той преподаваше във Хогуортс повече от година, но НЕ като учител по З.С.Ч.И. Преди той беше учител по Науки за Мъгълите.
Emily: Какво става с Абърфорд?
Роулинг: Той още е там, в Свинската глава, играейки с козите си.
Lee: Наскоро си купих Нимбус 2000 и има ужасният навик да клони наляво. Има ли нещо което мога да направя (без да използвам магическа пръчка, бе счупена от Хипогриф) за да я поправя?
Роулинг: Хъм. Препоръчвам разходка до магазина за поправки на Арти Алдертън. Никога не се опитавай да поправяш метла удома, последствията може да са бедствени.
Abjoppotter: Смъртожаден ли е Нарциса Малфой?
Роулинг: Не, тя никога не е имала Черният знак и никога не е била пълноправен член. Въпреки това, вижданията й съвпадаха с тези на съпруга й докато Волдемор не планира смъртта на сина й.
Emzzy: Поправи ли гн. Уизли мотора на Сириус?
Роулинг: Разбира се, и се оказа в притежание на Хари.
Lulu: Мислите ли че Дъмбълдор е бил малко по-привързан към Рон, отколкото Хари и Рон някога са предполагали.
Роулинг: Да, мисля. Чрез разказите на Хари за Рон, и от докладите на учителите които са го учили, Дъмбълдор разбираше Рон по-добре от колкото Рон някога е предполагал, и го харесваш също.
Chelatina: Беше ли някога приет обратно в стадото Фирензи?
Роулинг: Да, останалите от стадото бяха насилени да признаят че убежденията на Фирензи в полза на хората не са били срамни, а почитаеми.
Kristy: Коя глава ви беше най-приятно да напишете в Смъртоносните Светйи?
Роулинг: Глава 34: Отново Гората.
Chely: Патронусът на Джеймс е елен, а този на Лили сърна. Това съвпадение ли е?
Роулинг: Не, Патронусът често се променя за да се превърне в образа на любовта на живота (защото доста често те са "щаслливият спомен" който произвежда Патронуса).
Jon: След като Волдемор се страхуваше от смъртта, тои не избра ли да бъде призрак, и ако е такакъде броди той, или това не е възможно заради Хоркруксите?
Роулинг: Не, той не е призрак. Той е принуден да съществува в формата която видяхме в Кингс Крос.
Върнете се в началото Go down
 
Чата с Роу (неотговорените въпроси)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Oh,Ashley :: Книги :: Хари Потър-
Идете на: