Oh,Ashley
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


~Welcome to the Order of the Black Knights~
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Едуард Калън/Робърт Патинсон

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Spunk
Princess of Britannia
Spunk


Брой мнения : 2921
Age : 29
Местожителство : deep in your heart,waiting and waiting...find me, i am there.
Registration date : 09.09.2008

Едуард Калън/Робърт Патинсон Empty
ПисанеЗаглавие: Едуард Калън/Робърт Патинсон   Едуард Калън/Робърт Патинсон EmptyВто Сеп 09, 2008 10:23 pm

Изкажете си мнението за героят и за актьорат.
Върнете се в началото Go down
[beyond paradise]
Knight of the round
[beyond paradise]


Брой мнения : 479
Age : 31
Местожителство : Rupert's house :p
Registration date : 10.09.2008

Едуард Калън/Робърт Патинсон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едуард Калън/Робърт Патинсон   Едуард Калън/Робърт Патинсон EmptyСря Сеп 10, 2008 2:10 am

Обожавам <3

Робърт Патинсън е невероятно чаровен и наистина пасва за ролята на Едуард.Погледа който докарва и усмивката която вади са си точно по начина по който съм си представяла Едуард.Радвам се че са го избрали именно него , все пак да изтъкна че е и добър актьор (:
В Хари Потър беше невероятен ^^

Едуард е адският просто.
Толкова мил , грижовен , обсебен за безопасността на Бела , толкова искрен , сладък , тайнствен и мистериозен.Любимия ми герой от цялата поредица.Просто няма как да не те грабне.
Факта ,че едно обикновено момиче ,може да му бъде толкова интересно , факта че тя е единствената която той някога е обичал и факта че е готов да даде всичко за нея , просто нямаха как да не пленят.Едуард е просто типът мъж , за който всяка една жена мечтае.Жалко че е вампир .. още по жалко че е измислен : (
Върнете се в началото Go down
Spunk
Princess of Britannia
Spunk


Брой мнения : 2921
Age : 29
Местожителство : deep in your heart,waiting and waiting...find me, i am there.
Registration date : 09.09.2008

Едуард Калън/Робърт Патинсон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едуард Калън/Робърт Патинсон   Едуард Калън/Робърт Патинсон EmptyСря Сеп 10, 2008 2:15 am

Мони в главата ли ми влизаш ? x.X на същото мнение съм,Едуард е мъжът мечта, Роб - също Very Happy,само за една не съм съгласна - "Жалко че е вампир"
- на мен този факт ми харесва,дори и той да съжалява за това,просто
тогава нямаше да стане книгата,а пък и се влеча по вампири от години...
Rolling Eyes

Знам,че в правилата пише да си изказваме личното мнение,но ако го напиша ще се препокрива с на Мони,така,че няма смисъл..
Върнете се в началото Go down
[beyond paradise]
Knight of the round
[beyond paradise]


Брой мнения : 479
Age : 31
Местожителство : Rupert's house :p
Registration date : 10.09.2008

Едуард Калън/Робърт Патинсон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едуард Калън/Робърт Патинсон   Едуард Калън/Робърт Патинсон EmptyСря Сеп 10, 2008 2:21 am

xx.Lily.Cullen.xx написа:
Мони в главата ли ми влизаш ? x.X на същото мнение съм,Едуард е мъжът мечта, Роб - също Very Happy,само за една не съм съгласна - "Жалко че е вампир"
- на мен този факт ми харесва,дори и той да съжалява за това,просто
тогава нямаше да стане книгата,а пък и се влеча по вампири от години...
Rolling Eyes

Знам,че в правилата пише да си изказваме личното мнение,но ако го напиша ще се препокрива с на Мони,така,че няма смисъл..


О , не :д
Жалко че е вампир , защото не знам как ще си намеря човек след начина по който Мейер е описала вампира Едуард.
Иначе да.
Абсолютно е интересно цялото това вампирско съдържание у него.Спор няма ^^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Едуард Калън/Робърт Патинсон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едуард Калън/Робърт Патинсон   Едуард Калън/Робърт Патинсон Empty

Върнете се в началото Go down
 
Едуард Калън/Робърт Патинсон
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Oh,Ashley :: Книги :: Twilight-
Идете на: