Oh,Ashley
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


~Welcome to the Order of the Black Knights~
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Тема за дискусии.

Go down 
+2
Spunk
8letters.
6 posters
АвторСъобщение
8letters.
Black knight
8letters.


Брой мнения : 2240
Registration date : 09.09.2008

Тема за дискусии. Empty
ПисанеЗаглавие: Тема за дискусии.   Тема за дискусии. EmptyСря Сеп 10, 2008 12:43 am

Така, предлагам да няма чат в тази тема, а само сериозни мнения. Всеки ден ще се дава нова тема за дискусия или веднъж на два дни, примерно. Предложения за нова дискусия - към мен.

Днешна тема за дискусия (10.09) - За или Против `емотата` и защо?
Върнете се в началото Go down
Spunk
Princess of Britannia
Spunk


Брой мнения : 2921
Age : 29
Местожителство : deep in your heart,waiting and waiting...find me, i am there.
Registration date : 09.09.2008

Тема за дискусии. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за дискусии.   Тема за дискусии. EmptyСря Сеп 10, 2008 12:47 am

Неутрална съм.
Всеки е "Eмо" - емоционален,но пък да- някой,повече.В днешно време всеки втори стана "Емо",пълно е с пози,всички са пози,защото.. според мен има само един стил - собствения.Така,че... не зачитам нито емота,нито house-loveri,нито фешъни... и другите изпростявки.Радвам се,че всички в форума сте оргинални.
Върнете се в началото Go down
8letters.
Black knight
8letters.


Брой мнения : 2240
Registration date : 09.09.2008

Тема за дискусии. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за дискусии.   Тема за дискусии. EmptyСря Сеп 10, 2008 12:55 am

Аз съм твърдо против.
Сега, както каза Лили, всеки втори вече е `емо` или някаква друга поза, всеки се опитва да се прави на такъв, какъвто не е и вероятно никога няма да бъде. Няма да коментирам и смешките, които уж са `емо`-та, а пък слушат чалга или пък, когато ги попиташ за любима `емо` група, те ти отвръщат в недоумение: "Амии, Tokio hotel или Simple plan." Да бъдеш `емо` не означава само да доизкусуриш визията - да си купиш кецове (има и такива хора, които смятат, че щом носиш кецове, вече си емо, ахахахаха), да си топираш косата, да се нацапотиш като чалгарка в стил 90-те години, да сложиш фиба или диадема, да си нацупиш устата и да показваш Peace, а и в някои сайтове за запознанства, например Импулс - да си напишеш отдолу текст от чалга песен или баналните `КуЧкъЪъЪ сЪъЪм - Ии кФоО?`, `ФеШъН кУкЛиЧкъЪъ` или `ЕмУуУ фУрЕвЪър` ... Според мен истинско емо в България НЯМА! Май няма и да има.
За моя (и не само моя) огроооомна радост, модата им вече отминава. Ще очакваме следващия нов стил и новите смешки, ахаха.
Върнете се в началото Go down
[beyond paradise]
Knight of the round
[beyond paradise]


Брой мнения : 479
Age : 31
Местожителство : Rupert's house :p
Registration date : 10.09.2008

Тема за дискусии. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за дискусии.   Тема за дискусии. EmptyСря Сеп 10, 2008 1:30 am

Просто казвам ...
Истинските емота да се броят най-много на пръстите на едната ръка на едно извънземно (:
Мразя позерите , които се правят на 'имута' заради това че просто е нещо актуално и различно .. по скоро беше допреди 8-9 месеца..
Не съм против тях, приемам ги само защото са хора (:
Върнете се в началото Go down
Scarlie Swann
A southern belle
Scarlie Swann


Брой мнения : 1720
Местожителство : The Black Pearl
Registration date : 09.09.2008

Тема за дискусии. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за дискусии.   Тема за дискусии. EmptyСря Сеп 10, 2008 8:08 am

И аз съм против тях.
Грозни са,не ми харесва нито стила им,нито начина им на държание.Правят се на некви жертви,че само към тях са несправедливи и че ще умират.Пък превзетото им държание не го понасям
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:bonnieblue
... {{sparkling_diamond*]
Zero's Familiar
... {{sparkling_diamond*]


Брой мнения : 261
Age : 31
Местожителство : Варна , България
Registration date : 09.09.2008

Тема за дискусии. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за дискусии.   Тема за дискусии. EmptyЧет Сеп 11, 2008 9:53 am

Аве емотата тфа са глупави дечица които никой не им обръща внимание и казват ади ние ще станем "По - различни" ,"по оригинални"...Абе ади моля ви се...секи си има своите проблеми...ко тез дет не сме емота не се чувстваме гадно понякога ли ко ... ми не ... и на нас ни е много гадно и смотано от време на време ма не сме тръгнали да се оплаквамепред вс и да се обличаме по различен начин за да ни забележат и няко да си каже:" Аааааа гледай тоя е емо...той е готин...има си проблеми ма пак е готин...." ве я моля ви се.....Емотата просто са деца, на които им е станало скучно и са си казали дай да видим колкко внимание ше ми обърмнат ако се облека така...лошото е че има деца дето смятат че емотата са яки емотата праят готини неща и тръгват да позират и да подражават и да си режат ръцете или др. такифа...
Върнете се в началото Go down
http://sladkootqgodi.blogspot.bg
8letters.
Black knight
8letters.


Брой мнения : 2240
Registration date : 09.09.2008

Тема за дискусии. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за дискусии.   Тема за дискусии. EmptyЧет Сеп 11, 2008 9:57 am

Нова тема - "За" или "против" циганите и какво мислите за дискриминацията?
Върнете се в началото Go down
... {{sparkling_diamond*]
Zero's Familiar
... {{sparkling_diamond*]


Брой мнения : 261
Age : 31
Местожителство : Варна , България
Registration date : 09.09.2008

Тема за дискусии. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за дискусии.   Тема за дискусии. EmptyЧет Сеп 11, 2008 10:00 am

пратив циганите!!!!!!!!твърдо!!!!!!!!!Плашат ме и са гадни и миришат иииии сички циганки са големи крадли!!!!!
Върнете се в началото Go down
http://sladkootqgodi.blogspot.bg
Scarlie Swann
A southern belle
Scarlie Swann


Брой мнения : 1720
Местожителство : The Black Pearl
Registration date : 09.09.2008

Тема за дискусии. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за дискусии.   Тема за дискусии. EmptyЧет Сеп 11, 2008 10:13 am

Пука ми за дискриминацията.Циганите да се махат.Трябва да се ползват само като роби и да не имс е дават ниаккви права.Само замърсяват,крадат и нищо не правят.Не е като циганите по филмите които се забавляват,пеят и танцуват.Тези с ужасни и съм твърдо против тях.Да се махат.Без тях България може и да заприлича на нещо..
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:bonnieblue
Spunk
Princess of Britannia
Spunk


Брой мнения : 2921
Age : 29
Местожителство : deep in your heart,waiting and waiting...find me, i am there.
Registration date : 09.09.2008

Тема за дискусии. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за дискусии.   Тема за дискусии. EmptyЧет Сеп 11, 2008 10:35 am

Не съм расистка,но мнението ми за тях хич не е цветуШТо и то не
заради цвета на кожата просто повечето са пълни тапанари и селяни които
вървят по улициата подсвиркват на момичета или показват полови органи
ии.. ъгх,супир противни са ми повечето,но не всички са такива,пък... за
дискриминацията-знам,не им е приятно,но пък ето давам пример с един
плаж - когато започнаха да ги пускат защотосе оплакаха,изпочупиха
лампите и изгониха редовните кленти-завинаги,аз лично повече няма да
стъпя на този плаж..
Rolling Eyes


Последната промяна е направена от Spunk на Сря Окт 15, 2008 4:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Scarlie Swann
A southern belle
Scarlie Swann


Брой мнения : 1720
Местожителство : The Black Pearl
Registration date : 09.09.2008

Тема за дискусии. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за дискусии.   Тема за дискусии. EmptyЧет Сеп 11, 2008 2:58 pm

xx.Lily.Cullen.xx написа:
показват полови органи Rolling Eyes


Виждала съм ги,не е особено приятна гледка.Лорето ще потвърди
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:bonnieblue
teyt
Грижовно мече
teyt


Брой мнения : 145
Age : 30
Местожителство : Sofiisko xD
Registration date : 12.09.2008

Тема за дискусии. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за дискусии.   Тема за дискусии. EmptyПон Сеп 15, 2008 7:18 pm

Цитат :
Не съм расистка,но мнението ми за тях хич не е цветушто и то не
заради цвета на кожата просто повечето са пълни тапанари и селяни които
вървят по улициата подсвиркват на момичета или показват полови органи
ии.. ъгх,супир противни са ми повечето,но не всички са такива,пък... за
дискриминацията-знам,не им е приятно

Абсолютно същото Shocked
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тема за дискусии. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тема за дискусии.   Тема за дискусии. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тема за дискусии.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Oh,Ashley :: Лигнялник :: Флудилник-
Идете на: