Oh,Ashley
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


~Welcome to the Order of the Black Knights~
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Как се почувствахте когато свършихте със 7-ма книга?

Go down 
АвторСъобщение
Spunk
Princess of Britannia
Spunk


Брой мнения : 2921
Age : 29
Местожителство : deep in your heart,waiting and waiting...find me, i am there.
Registration date : 09.09.2008

Как се почувствахте когато свършихте със 7-ма книга? Empty
ПисанеЗаглавие: Как се почувствахте когато свършихте със 7-ма книга?   Как се почувствахте когато свършихте със 7-ма книга? EmptyПон Окт 27, 2008 4:46 pm

Знам,че сигурно както в повечто такива теми ще пиша само аз,но все пак я пускам.

Когато прочетох 7-ма книга,не исках да затворя книгата.Стоях втренчена в последната дума "наред",гледах точката,край.Свърши.Не исках да го повярвам.Още чувствам празнота,това беше моят свят,мястото което беше за мен.Чрез тази книга,малко по малко,малко,но поне нещо,изживявах невъзможните си мечти.Още от малко момиченце исках да съм магьосница,помня как си играех.Когато четях се пренасях далеч,далеч от всичко и всички,далеч от сивото ежедневие.Вчера така ме хвана носталгията,пуснах си саундтрака от филмите и започнах да си плача,така,че е свършило.Помня след като прочетох 7-ма книга,почвох 1-ва,отново и отново,но просто не можех да чета,ставаше ми още по-тъжно.От женения Хари с три деца,да се пренеса при 10-годишния Хари в килера под стълбището който даже не подозира какво му предстои на 11-ят му рожден ден.Сега отново почнах 1-ва книга,надявам се,че няма да я оставя пак,ще я прочета,отново,ще отида в "Хогуортс" отново,ще живея отново.Не исках "Хари Потър" да свършва.
Върнете се в началото Go down
 
Как се почувствахте когато свършихте със 7-ма книга?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Oh,Ashley :: Книги :: Хари Потър-
Идете на: