Oh,Ashley
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


~Welcome to the Order of the Black Knights~
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Какво мислите за поредицата ?

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Spunk
Princess of Britannia
Spunk


Брой мнения : 2921
Age : 29
Местожителство : deep in your heart,waiting and waiting...find me, i am there.
Registration date : 09.09.2008

Какво мислите за поредицата ? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво мислите за поредицата ?   Какво мислите за поредицата ? EmptyВто Сеп 09, 2008 5:22 pm

Изкажете мнението си Smile
Върнете се в началото Go down
Spunk
Princess of Britannia
Spunk


Брой мнения : 2921
Age : 29
Местожителство : deep in your heart,waiting and waiting...find me, i am there.
Registration date : 09.09.2008

Какво мислите за поредицата ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за поредицата ?   Какво мислите за поредицата ? EmptyПон Окт 27, 2008 5:25 pm

Чела съм само "Здрач" и "Новолуние",тези книги ми дадоха много ценни уроци,те също както "Хари Потър" ме пренасяха далеч от всичко и всички,отивах във Форкс,при любимите ми вампири.А,вампири,още една причина поради която книгата ми допадна-вампирите.Винаги са ме влечали,винаги.От книгата научих,че има любов,че има,но,че още не съм я открила,или по-точно,не съм я открила СПОДЕЛЕНА,че понякога трябва да чакаш,било то 3-4 години или 100,защото Едуард е чакал толкова много " I never imagined anything like this. I didn’t believe I would ever find someone I wanted to be with…" и все пак я намери,след дългото чакане-откри я.Научих още,че чувствата надделяват над разума,че понякога трябва да се отпуснеш,да се предадеш на любовта,на "изкушението".Когато четях,често плачех,просто защото и аз искам един Едуард който да ми говори и да се държи така със мен.Просто защото исках да съм обичана толкова силно,а не ... всъщност това е друга тема."Новолуние" ми показа какво значи да загубиш...живота си,образно казано.Припомни ми и нещо което винаги съм знаела,но бях забравила,а именно това,че приятелите са най-силната опора в повечето случаи,че те те разбират без думи.Припомни ми,че когато си отчаян не трябва да спираш да вярваш защото винаги има надежда.Никога няма да забравя тези книги,никога!
Върнете се в началото Go down
Питър Певънси
Princess's knight
Питър Певънси


Брой мнения : 707
Registration date : 09.09.2008

Какво мислите за поредицата ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за поредицата ?   Какво мислите за поредицата ? EmptyСъб Ное 01, 2008 3:39 pm

Ами почнах да го чета и ми стана интересно.Филма ще е върха!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво мислите за поредицата ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислите за поредицата ?   Какво мислите за поредицата ? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Какво мислите за поредицата ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Oh,Ashley :: Книги :: Twilight-
Идете на: